Dzianiny French Terry w promocji za 42 zł/m!

Utworzono12.08.2022

DZIANINY DRESOWE FRENCH TERRY dla zarejestrowanych Klientów z kodem "FR22" w BEZKONKURENCYJNEJ cenie 42 zł/m!

Cenimy naszych stałych Klientów i z tego powodu przygotowaliśmy dla Was rewelacyjną ofertę promocyjną. Obniżką objęte zostały dzianiny dresowe French terry w dwóch rodzajach: klasyczna z widocznymi oczkami oraz z miękkim misiem.

Jedyny dylemat, jaki będziecie mieli to wybór między tymi dwoma jakościami dzianin. A może kupić obie i uszyć sobie wygodne dresy w wersji na cieplejsze i chłodniejsze dni ?

Akcja promocyjna jest dostępna dla Klientów, którzy są zarejestrowani w naszym sklepie internetowym. Zarejestrujcie się TUTAJ, a  wtedy akcja promocyjna będzie do dyspozycji dla każdego miłośnika dzianin dresowych.

Po zarejestrowaniu na naszych stronach i zapełnieniu koszyka, w polu KOD należy wpisać FR22 i teraz promocyjna cena jest Twoja!

Do akcji promocyjnej przygotowaliśmy aż ponad 50 odcieni kolorystycznych, zatem jest z czego wybierać.

CZYM JEST DZIANINA FRENCH TERRY

Dzianina dresowa French Terry dzieli się na 2 rodzaje: standardowa z widocznymi od spodu oczkami oraz z przyjemnym, ciepłym i miękkim misiem.

French Terry to bardzo wygodna dzianina, komfortowa w noszeniu na każdy dzień oraz trwała. Z dzianiny French Terry uszyjecie bluzy, spodnie, kamizelki, spódnice, sukienki i inną sportową odzież.

Obie dzianiny French Terry posiadają certyfikat Oeko-Tex klasy I, zatem mogą zostać użyte na odzież dla najmłodszych dzieci, także niemowląt.

Akcja promocyjna trwa do wyprzedania zasobów.

Dbamy o Twoją prywatność

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zezwól na wszystkoUstawienia szczegółowe