O FIRME

Witamy na stronie internetowej firmy Terry moda s.r.o. Istniejemy od 1996 roku i prowadzimy import i sprzedaż tekstyliów metrycznych. Z początkowych trzech sklepów stacjonarnych, obecnie istnieją dziewięć.

Tkaniny można kupić od 50 cm. Chętnie realizujemy zarówno małe jak i duże zamówienia. Dla większych zamówień stosujemy ceny hurtowe.

Dostarczamy tkaniny dla małych sklepów, dużych slepów, szwalni, teatrów, zespołów tanecznych i historycznych.

Kupujemy, ale także produkujemy bezpośrednio od producentów z całej Europy. W każdym z naszych sklepów, również w sklepie intenetowym, gwarantujemy szeroki wybór tkanin, wysoką jakość towarów i przystępne ceny.

Wszystkie rodzaje tkanin o różnym przeznaczeniu można zamówić na tej stronie. Możesz łatwo i szybko znaleźć wysokiej jakości tkaniny dla mody, hobby lub dekoracji. Stale dodajemy nowe wzory, materiały i aktualna oferta modowa. Oferta jest zróżnicowana, ale jeśli nie znajdziecie Państwo tego, czego szukacie, prosimy o kontakt z nami, z przyjemnością spełnimy Twoje wymagania.

Naszym życzeniem jest, abyś stał się naszym kolejnym zadowolonym klientem, który zawsze będzie chętnie do nas wracał.

Możesz się z nami skontaktować pod adresem info@terrymoda.pl.

Nazwa firmy:
THEMIRA s.r.o.

Adres:
THEMIRA s.r.o.,
Okružní 974,
549 41 Červený Kostelec

Dane do fakturowania:
Numer: 60914980
Numer TIN: CZ-60914980
Email: info@terrymoda.pl
Dbamy o Twoją prywatność

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zezwól na wszystkoUstawienia szczegółowe