Kolor roku 2024 : Peach Fuzz

Utworzono12.12.2023

Pantone ogłosił kolor roku 2024

Zwyciężył odcień nr 13-1023 o nazwie Peach Fuzz , który określilibyśmy jako odcień do ciała z nutą brzoskwini. Celem firmy nie jest wyznaczanie trendów w modzie, ale wybór koloru, który będzie społecznie i kulturowo reprezentował nadchodzący rok.

Na pierwszy rzut oka subtelny i niepozorny kolor kryje w sobie znacznie więcej. Jakie jest jego znaczenie, jak włączyć go do swojej garderoby i na jakich materiałach najlepiej się prezentuje?

Kolor ma ciepły charakter, wygląda miękko i delikatnie . Reprezentuje naturalne piękno i elegancję . Symbolizuje ludzkie pragnienie spójności, współpracy, dzielenia się i wspólnoty. ten odcień symbolicznie łączy nasze zmysły – wzrok, dotyk, węch i smak.

Kolor pokochają wszyscy, którzy lubią łączyć. Jej subtelność sprawia, że z łatwością wpasuje się w każdą garderobę. Idealnie komponuje się z innymi delikatnymi odcieniami, takimi jak szarość i beż. Razem mogą stworzyć eleganckie i harmonijne stylizacje. Dużą zaletą jest to, że jest to ponadczasowy kolor . Dzięki temu ubrania w tym kolorze możesz nosić nawet za pięć lat i nadal będą modne.

Nie bój się eksperymentować z różnymi materiałami. Satyny , jedwab , koronka czy organza pięknie podkreślają lekkość odcienia. Gdy zbliża się sezon balowy, te materiały się przydadzą. Ma jednak delikatny wpływ na tkaniny bawełniane lub kostiumowe . Jego zastosowanie jest naprawdę szerokie, zarówno do noszenia w ciągu dnia, jak i wieczorem.
Nie czekaj na sezon balowy i już teraz wprowadź kolor do swojej garderoby! Miękka dzianina w połączeniu z luksusowym kaszmirem to materiały, które nigdy nie wyjdą z mody.

Uroczy, elegancki i zmysłowy... właśnie tak wpłyniesz na otoczenie w nowym kolorze Peach Fuzz 2024.

 

 

 

Dbamy o Twoją prywatność

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zezwól na wszystkoUstawienia szczegółowe