Nowa kolekcja świątecznych bawełn

Utworzono23.09.2022

Wrzesień powoli dobiega końca i nim się obejrzymy będziemy przygotowywać się do jednego z najpiękniejszych, rodzinnych świąt, czyli Bożego Narodzenia. Nic dziwnego, że wielu z nas zaczyna powoli myśleć o wykonaniu własnoręcznie ozdób świątecznych.

W tym roku nasza kolekcja świątecznych bawełn jest naprawdę duża - znajdziecie bowiem obecnie ponad 150 wzorów. Wybierać możecie spośród tradycyjnych wzorów choinek, bombek, czy ozdób choinkowych lub wzorów nowoczesnych, które są niezwykle ciekawe. Niektóre z tkanin bawełnianych świątecznych posiadają piękne złote zdobienia.  

 

Świąteczna tkaniny składają się w 100% z bawełny, dzięki czemu są lekkie, przyjemne w dotyku, oddychające i nie rozciągają się.

Niewątpliwym plusem tkanin bawełnianych jest to, że posiadają certyfikat Oeko-Tex klasy I, zatem mogą być użyte na odzież i dekoracje świateczne dla najmłodszych dzieci, do lat 3.

Z tkanin bawełnianych uszyjecie ozdoby, obrusy, podkładki na stół, poszewki na poduszki, pościele, a także odzież taką jak koszule czy sukienki. Ponadto świąteczne bawełny mogą posłużyć do patchworku, który pozwala na wykonanie produktów według własnej kreatywności.

 

Dbamy o Twoją prywatność

Ten sklep internetowy przechowuje pliki cookies, które pomagają mu w prawidłowym funkcjonowaniu. Korzystając z naszych usług wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zezwól na wszystkoUstawienia szczegółowe